CIEKAWOSTKI STYLU

 
<< powrót

Trendy Jesień - Zima 17/18

Denim Academy

Tutaj w centrum uwagi nadal pozostaje denim: nowe dżersejowe koszulki longsleeve prezentują lekką strukturę i przynoszą innowacje w postaci wielokolorowych nadruków. Pasują do nich sportowe bluzy z efektami slub i dwukolorowymi strukturami, niedbałe i nieskomplikowane. Ważna pozostaje ponadto lekka dzianina casualowa z efektem platerowania o optyce dwustronnej. W przypadku koszul obok Minimals nadal aktualnym tematem są Prints i Dobbies. Typowe dla „Denim Academy” są niedbałe stroje z pewną dozą niedopowiedzenia. 

Temat CottonComfort ugruntował swoją pozycję również w segmencie City i oferuje bogaty asortyment od wyrobów uniwersalnych, przez struktury, paski, kratki i nadruki.

 

Le Bleu Le Bleu to małoseryjna kolekcja de luxe o wyższym poziomie wykończenia. Składa się ona z krojów z najwyższej jakości materiałów. Kroje Le Bleu wykończone są z użyciem wysokiej jakości akcesoriów.

W Le Bleu oferujemy koszule, które łączą miejski styl, miękkie wykończenie  i wysokiej jakości materiały z nowym, niedbałym wyglądem City o bardzo nowoczesnym wyrazie.

W linii spodnii Pierre Cardin oferuje ekskluzywne modele z Japan denim. Wysokokaratowe dżinsy są produkowane w tradycyjnej tkalni, której historia sięga XIX w. Spodnie mają krój slim fit i modny raw look.

 

Future Flex

Materiały FutureFlex dbają o komfort i wprowadzają nowoczesność. Kontrastowe, wyraźne detale ukazują klasykę w całkiem nowym świetle.

Futureflex – odnoszący sukcesy temat Pierre Cardin realizowany jest w tym sezonie we wszystkich grupach produktów.

W segmencie koszul występuje segment w nowym gatunku powerstretch. 

Specjalnie opracowany styl oferowany będzie w obwodzie talii 98 z atrakcyjnym kołnierzykiem typu kent, wąską listwą i wykończeniem „siateczkowym”. Oferta obejmuje koszule od uniwersalnych, przez klasyczne wzory City, aż po nowatorskie nadruki. Chodzi o tak zwane koszule hybrydowe, które można perfekcyjnie łączyć zarówno z odpowiednimi elementami z dzianiny, jak i z naszymi garniturami.

W segmencie kurtek natomiast idea futureflex określana jest przede wszystkim przez komfort noszenia. Kurtki typu biker, wiatrówka, inbetween, parka i płaszcze przekonują elastycznymi materiałami wierzchnimi, na przykład zadbanym twillem techno, rozciągliwymi wkładkami, podszewkami i obróbkami wewnętrznymi.

Lekkie kroje puchowe, od kamizelki przez wiatrówkę, kurtkę, aż po płaszcz prezentują się nowocześnie dzięki materiałom wierzchnim z nadrukiem, oddychającym wkładkom neoprenowym, funkcjonalnym dzianinom stretch i nowym, geometrycznym rodzajom tkania w przypadku tkanin z podwójnym splotem.


 

Galeria