Pierre Cardin
Oficjalny dystrybutor marki Pierre Cardin
Hamburger nav icon

pierre cardin Odkryj świat mody #wstylupierrecardin

Pierre Cardin to marka rozpoznawalna na całym świecie. Jej kolekcje tworzone są z myślą o współczesnym mężczyźnie, który ceni sobie elegancję z najwyższej półki. Wysoka jakość wykonania odzieży, charakterystyczna dla francuskiego dziedzictwa marki oraz nowatorski design sprawiają, że ubrania Pierre Cardin posiadają światowy charakter.

 

Firma Pauloadriani w swej sieci salonów tej marki doradza i ubiera klientów ponad 16 lat. Naszym celem jest dążenie do doskonalenia świadomości modowej mężczyzn w całej Polsce.

Do dziś gościmy w największych centrach handlowych w 7 miastach, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu oraz Lublinie. Każdy klient wychodzi z naszego salonu z indywidualnie dobraną garderobą, idealnie dopasowaną do jego potrzeb. Nasi pracownicy to przeszkolona kadra zapewniająca najwyższą jakość obsługi, posiadająca wszechstronną wiedzę dotyczącą najnowszych trendów.

Ponadto aby dotrzeć do wszystkich zakątków kraju stworzyliśmy sklep internetowy w którym można kupić produkty z regularnych kolekcji oraz wyprzedażowych typu Outlet.

Zapraszamy do naszych salonów oraz sklepu internetowego www.e-pauloadriani.pl