O FIRMIE

 

 

Pierre Cardin to Mount Everest w świecie mody. Jego kolekcje tworzone są z myślą o współczesnym  mężczyźnie, który ceni sobie elegancję z najwyższej półki. Wysoka jakość wykonania odzieży, charakterystyczna dla francuskiego dziedzictwa marki oraz nowatorski design sprawiają, że ubrania Pierre Cardin posiadają światowy charakter.

Firma Pauloadriani w swej sieci salonów tej marki doradza i ubiera klientów już od 16 lat. Naszym celem jest dążenie do doskonalenia świadomości modowej mężczyzn w całej Polsce. Do dziś gościmy w największych centrach handlowych w 7 miastach, Łodzi, Krakowie, Gdańsku, Wrocławiu, Rzeszowie, Poznaniu oraz Lublinie. Każdy klient wychodzi z naszego salonu z indywidualnie dobraną garderobą, idealnie dopasowaną do jego potrzeb. Nasi pracownicy to przeszkolona kadra zapewniająca najwyższą jakość obsługi, posiadająca wszechstronną wiedzę dotyczącą najnowszych trendów. Ponadto aby dotrzeć do wszystkich zakątków kraju stworzyliśmy sklep internetowy w którym można kupić produkty z regularnych  kolekcji oraz wyprzedażowych typu Outlet.   

W związku z rosnącym zainteresowaniem płci pięknej odzieżą Pierre Cardin, na stałe do asortymentu naszych salonów weszła kolekcja damska. 

Zapraszamy do naszych salonów oraz na stronę internetową www.e-pauloadriani.pl