PRACA

Firma Pauloadriani to ogólnopolska sieć salonów z ekskluzywna odzieżą męska, od ponad 15 lat szczyci się najwyższymi standardami obsługi klienta.

W związku z dalszym rozwojem poszukujemy ambitnych osób, które dołącza do naszych zespołów w salonach Pierre Cardin, jako:

Sprzedawcy

Zadania:

·                       obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy,

·                       profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi klienta,

·                       cross-selling produktów,

·                       prezentacja produktów oraz finalizowanie sprzedaży,

·                       dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek salonu.

Wymagane kwalifikacje:

·                       minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,

·                       wykształcenie minimum średnie,

·                       umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,

·                       umiejętność pracy w zespole,

·                       kreatywność,

·                       entuzjazm i zaangażowanie,

·                       poczucie humoru,

·                       gotowość do pracy w systemie równoważnym oraz w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

·                       wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowania,

·                       system szkoleń z zakresu obslugi klienta, sprzedaży, standardów merchandisingu itp.,

·                       możliwość poznania najwyższych standardów obsługi Klienta,

·                       możliwość rozwoju w strukturach firmy,

·                       sprzedaż produktów o rozpoznawalnych i cenionych markach,

·                       zatrudnienie na umowę o pracę.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania, wątpliwości czy uwagi, prosimy o przekazanie ich nam za pomocą formularza kontaktowego.

Formularz