Pierre Cardin
Oficjalny dystrybutor marki Pierre Cardin

Sprawdź nasze oferty pracy

Handlowiec

Dotyczy salonów: Gdańsk - Galeria Bałtycka, Kraków- Bonarka City Center, Kraków - Serenada, Lublin - Atrium Felicity, Łódź - Galeria Łódzka, Łódź - M1, Łódź - Manufaktura, Łódź - Ptak Outlet, Poznań - Posnania, Rzeszów - Galeria Rzeszów, Wrocław - Pasaż Grunwaldzki, Wrocław - Magnolia Park, Warszawa - Promenada.

Firma Pauloadriani to ogólnopolska sieć salonów z ekskluzywna odzieżą męska, od ponad 15 lat szczyci się najwyższymi standardami obsługi klienta.

W związku z ciągłym rozwojem poszukujemy ambitnych osób, które dołącza do naszych zespołów w salonach Pierre Cardin, jako:

Doradca klienta

Zadania:

·  obsługa Klienta zgodnie ze standardami Firmy,

·  profesjonalne doradztwo w zakresie obsługi klienta,

·  cross-selling produktów,

·  prezentacja produktów oraz finalizowanie sprzedaży,

·  dbanie o ekspozycje towaru i wizerunek salonu.

Wymagane kwalifikacje:

·  minimum roczne doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta,

·  wykształcenie minimum średnie,

·  umiejętność nawiązywania relacji z Klientem,

·  umiejętność pracy w zespole,

·  kreatywność,

·  entuzjazm i zaangażowanie,

·  poczucie humoru,

·  gotowość do pracy w systemie równoważnym oraz w pełnym wymiarze godzin.

Oferujemy:

·  wynagrodzenie zasadnicze oraz atrakcyjny system premiowania,

·  system szkoleń z zakresu obsługi klienta, sprzedaży, standardów merchandisingu itp.,

·  możliwość poznania najwyższych standardów obsługi Klienta,

·  możliwość rozwoju w strukturach firmy,

·  sprzedaż produktów o rozpoznawalnych i cenionych markach,

·  zatrudnienie na umowę o pracę.