Pierre Cardin
Oficjalny dystrybutor marki Pierre Cardin
Hamburger nav icon

Odwiedź nasze salony
w największych galeriach handlowych

Znajdź najbliższy salon
C.H. Arkadia

al. Jana Pawła II 82
00-175 Warszawa
pn. - czw.: 10-22
pt. - sob.: 9-23
nd.: 10-21
781-555-220
arkadia@pauloadriani.pl

Serenada

al. gen. Bora-Komorowskiego 41
31-876 Kraków
pn.- nd.: 10:00-21:00
tel. kom.: 885-555-831
serenada@pauloadriani.pl

Magnolia Park

ul. Legnicka 58
54-204 Wrocław
pn.-nd.: 09:00-21:00
kom.: 885-555-652
magnolia@pauloadriani.pl

Bonarka City Center

ul Kamieńskiego 11
30-644 Kraków
pn.- nd.: 10:00-21:00
tel. kom.: 885-555-651
bonarka@pauloadriani.pl

Posnania

ul. Pleszewska 1
61-136 Poznań
pn. - cz.: 9:00-22:00
pt.: 10.00-23.00
sob.: 10.00-22.00
nd.: 10.00-21.00
tel kom.: 785-555-661
posnania@pauloadriani.pl

Atrium Felicity Lublin

Al. Wincentego Witosa 32
20-315 Lublin
pn. - sob.: 9:00-21:00
nd.: 9:00-20:00
tel. kom: 785-555-527
lublin@pauloadriani.pl

Galeria Rzeszów

Al. Piłsudskiego 44
35-001 Rzeszów
pn. – pt.: 09:00-21:00
sb.: 10:00-21:00
nd.: 10:00-20:00
tel.: (17) 777-10-57
tel. kom.: 506-511-551
rzeszow@pauloadriani.pl

Ptak Outlet

ul. Żeromskiego 8
95-030 Rzgów
pn. - nd.: 9:00-21:00
tel.: (42) 231-41-13
tel. kom.: 506-511-427
ptakoutlet@pauloadriani.pl

M1 Outlet

ul. Brzezińska 27/29
92-103 Łódż
pn. - sb.: 9:00-21:00
nd.: 9:00-20:00
tel./fax.: (42) 679-61-27
tel. kom.: 506-511-478
jeans@pauloadriani.pl

Pasaż Grunwaldzki

Plac Grunwaldzki 22
50-363 Wrocław
pn.-sb.: 10:00-21:00
nd.: 10:00-20:00
tel./fax: (71) 780-90-10
kom.: 506-511-624
grunwaldzki@pauloadriani.pl

Atrium Promenada

ul. Ostrobramska 75c
04-175 Warszawa
pn.- sb.: 10:00-21:00
nd.: 10:00-20:00
tel. kom.: 885-555-870
promenada@pauloadriani.pl

Galeria Łódzka

Al. Piłsudskiego 15/23
90-307 Łódź
pn. - sb.: 9:30-21:00
nd.: 10:00-20:00
tel./fax.: (42) 639-53-15
tel. kom.: 506-511-374
galerialodzka@pauloadriani.pl

Manufaktura

ul. Karskiego 5
91-071 Łódź
pn.-sb.: 10:00-22:00
nd.: 10:00-21:00
tel./fax.: (42) 634-85-19
tel. kom.: 506-511-369
manufaktura@pauloadriani.pl

Galeria Bałtycka

ul. Grunwaldzka 141
80-264 Gdańsk
pn. - sb.: 9:00-21:00
nd.: 10:00-20:00
tel./fax.: (58) 341-28-25
tel. kom.: 506-511-492
baltycka@pauloadriani.pl