Załóż konto w systemie lojalnościowym i otrzymaj 5% rabatu na start ! ×

Obuwie

Lloyd

Lloyd to niemiecki producent obuwia doskonałej jakości. Produkty tej marki rozpoznamy po wysokiej jakości wykonaniu i charakterystycznym czerwonym pasku na podeszwie.

Lloyd

Lloyd

Lloyd

Brak produktów w tej kategorii

Lloyd to niemiecki producent obuwia doskonałej jakości. Produkty tej marki rozpoznamy po wysokiej jakości wykonaniu i charakterystycznym czerwonym pasku na podeszwie. Lloyd to firma z wieloletnimi tradycjami. Została założona w 1888 roku w Bremie. W 1978 roku została wyróżniona najważniejszą nagrodą w branży obuwniczej we Włoszech: obuwniczym Oskarem. Dzisiaj obuwie to jest sprzedawane w ponad 40 krajach na całym świecie, a jakość butów męskich Lloyd przez lata doceniły już miliony zadowolonych klientów. Buty męskie Lloyd są dedykowane osobom, które potrzebują wygody, ale nie chcą rezygnować z modnego wzornictwa.

Największym konikiem marki jest zamiłowanie do detali. Lloyd stawia na pierwszorzędne rzemiosło, wyselekcjonowane materiały, doskonałe dopasowanie i wzornictwo. W swojej ponad 130 letniej tradycji producent kieruje się maksymą: „Jeśli chodzi o styl, nie ma kompromisów”.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Marka jest przekonana, że zrównoważone praktyki biznesowe, w czasach naszej szybko zmieniającej się gospodarki, są niezbędnym warunkiem długoterminowej, skutecznej strategii – zgodnie z mottem: „Jedną nogą na tradycji, a drugą na ścieżce do przyszłości”. To ludzie tworzący markę, współpracujący z nią oraz wierni klienci napędzają firmę do ciągłego rozwoju, doskonalenia i stawiania czoła nowym wyzwaniom.