Załóż konto w systemie lojalnościowym i otrzymaj 5% rabatu na start ! ×

Akcesoria

Chiarugi Firenze

Marka Chiarugi została założona w 1969 roku, kontynuuje długą tradycję florenckiego rzemiosła skórzanego. Mimo zmieniających się trendów mody, marka zawsze pozostaje wierna wysokiej jakości i elegancji.

Chiarugi Firenze

Chiarugi Firenze

Chiarugi Firenze

Brak produktów w tej kategorii

Marka Chiarugi została założona w 1969 roku, kontynuuje długą tradycję florenckiego rzemiosła skórzanego. Mimo zmieniających się trendów mody, marka zawsze pozostaje wierna wysokiej jakości i elegancji. Pasja założyciela, Remo Chiarugi, przekazana została jego synowi, Emiliano, co przyczyniło się do rozwoju firmy w duchu współczesności, z poszanowaniem tradycji.

Kolekcje Chiarugi to zbiór unikalnych elementów wykonanych z prawdziwej włoskiej skóry roślinnie garbowanej, dedykowanych nowoczesnemu mężczyźnie: praktyczne torby z wieloma przegródkami i kieszeniami, lekkie teczki… Marka jest obecna we Włoszech i na najlepszych rynkach zagranicznych, oferując swoje produkty w ekskluzywnych butikach z galanterią skórzaną oraz w prestiżowych domach towarowych.

ZRÓWNOWAŻONY ROZWÓJ

Chiarugi dąży do przestrzegania zasad zrównoważonego rozwoju, podtrzymując długą tradycję produkcji doskonałych akcesoriów skórzanych, wykonanych z troską o pracowników. Kluczem do sukcesu marki jest selekcja tylko najwyższej jakości surowców, które następnie, dzięki ponad czterdziestoletniemu doświadczeniu, są przetwarzane najlepszymi metodami. Firma Chiarugi wierzy w wartość dodaną krajowej produkcji, dlatego też wszystkie ich produkty są w 100% wyprodukowane we Włoszech.