Załóż konto w systemie lojalnościowym i otrzymaj 5% rabatu na start ! ×

MTM/MTO

MTO i MTO prestiżowe usługi z szlachetnych tkanin, teraz w zasięgu ręki!

mankiety1_0a4e1c39092

Szycie na miarę / Made to Measure

Wyjątkowe i spersonalizowane koszule, idealnie dopasowane do Twoich potrzeb i Twojej sylwetki.

Proces MTM to prestiżowa usługa, polegająca na dokładnym pomiarze osoby zamawiającej za pomocą specjalnych setów koszulowych. Zbierana jest dokładna miara sylwetki, a następnie wybierany kołnierzyk, rodzaj mankietów, tkanina oraz guziki. Wisienką na torcie jest możliwość stworzenia spersonalizowanego monogramu.

Szeroki wachlarz tkanin z najlepszych europejskich fabryk takich jak: Albini, Getzner, Mileta oraz możliwość wyboru najwyższej jakości dodatków, sprawia, że jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

mankiety_4bdbd294f8

Szycie na zamówienie / Made to Order

Koszule stworzone według Twoich oczekiwań.

Proces MTO rozpoczyna się od wybrania z oferty koszul Paulo idealnego fasonu oraz rozmiaru. Jeśli potrzebujesz koszulę odrobinę skrócić lub wydłużyć, możemy to dla Ciebie zrobić. Problemem nie będzie również regulacja długości rękawów. Następnie wybieramy tkaninę, rodzaj kołnierzyka, mankietów oraz guziki. MTO podobnie jak MTM pozwala na stworzenie własnego monogramu, przez co model nabierze jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru.

To usługa idealna dla mężczyzn, którzy nie mają zbyt wiele czasu na przymiarki, ale marzą o koszuli stworzonej na własnych zasadach.

W wybranych salonach w usłudze MTO i MTM mamy również dostępne garnitury, marynarki i kamizelki.

Umów się na spotkanie.

Z oferty MTO można skorzystać we wszystkich naszych salonach.  Do skorzystania z usługi MTO i MTM (garnitury, marynarki, koszule, spodnie) zapraszamy do następujących salonów Pauloadriani:

Kraków / Bonarka: mtm.bonarka@pauloadriani.pl tel. 782555591

Poznań / Posnania: mtm.posnania@pauloadriani.pl tel. 785555661

Wrocław / Magnolia: mtm.magnolia@pauloadriani.pl tel. 885555652