Załóż konto w systemie lojalnościowym i otrzymaj 5% rabatu na start ! ×

Sale

Digel

Digel od ponad 80 lat szczyci się ponadczasowym wzornictwem i solidną, niemiecką jakość wykonania, pozwalającą skomponować kompletną i stylową garderobę na każdą okazję.

Digel

Digel

Digel

Digel to niemiecka marka pozostająca w rękach rodziny, od której pochodzi jej nazwa. Brand powstał w 1939 roku, a jego założycielem był Gustav Digel. Na czele stoi Jochen Digel, który reprezentuje już trzecie pokolenie w stale rosnącym zespole składającym się obecnie z 350 pracowników w Niemczech i 1000 na całym świecie. Brand specjalizuje się w projektowaniu odzieży i akcesoriów dla mężczyzn. Słynie ze swojej innowacyjnej wizji i kreatywnego ducha.

Dążenie do najwyższych standardów obsługi i zrównoważonego rozwoju jest wpisane w DNA firmy i przenika każdy aspekt codziennej działalności marki. Jakość, funkcjonalność, styl, świadomość najnowszych trendów i innowacji oraz poszerzanie swojej obecności daleko poza granice Niemiec – to wartości leżące u podstaw marki DIGEL, które zawsze były i nadal są naszym priorytetem.

Kolekcja obejmuje klasyczne i eleganckie garnitury, kompletne stroje, a także idealne stylizacje na wesela i inne uroczystości. Digel to coś więcej niż kolejna marka odzieży męskiej. Prezentując dwie kolekcje rocznie, Digel oferuje pełną gamę odzieży dla mężczyzn w każdym wieku i na każdą okazję.

W burzliwych czasach ważne jest, aby czuć się dobrze we własnej skórze. Przytulność i miękkość są kluczowe. Marynarki garniturowe przypominają kardigany, coraz częściej pod garniturami zamiast koszul można zobaczyć swetry z cienkiej dzianiny. Kolekcja marki opiera się na idei sezonowych zestawów. Oznacza to, że wszystkie spodnie i topy można nosić osobno lub łączyć ze sobą. Króluje jersey i strech.  Materiały o naturalnych właściwościach i fakturach są wspólnym wątkiem, który przewija się przez całą kolekcję. Wełna i mieszanki wełny są głównymi bohaterami tego sezonu – wełna pojawia się nawet w odzieży sportowej. Mieszanki materiałów, takie jak nylonowe wstawki na kapturach, nadają produktom swobodnego charakteru. Płaszcze i kurtki wykonane z wodoodpornej wełny, a długie płaszcze wykonane z włókien Sorona. Chinosy – sztruks jest kluczowym materiałem w tym sezonie – zgodnie z zasadą „wystarczająco ciepły, aby wytrzymać zimową pogodę, ale także wystarczająco miękki, aby być wygodny”. W kolekcji pojawiają się różne odmiany diagonalu i prążkowanych materiałów jako alternatywy dla sztruksu.